O FIRMIE

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowanym zespołem z zakresu technik linowych, środków ochrony indywidualnej oraz ratownictwa. Prace na wysokości przy użyciu sprzętu i metod alpinistycznych wykonujemy od 1997r.

Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnej ekspertyzy, przeanalizowania możliwości technicznych oraz określenia optymalnych rozwiązań.

W swojej pracy kierujemy się trzema priorytetami: bezpieczeństwo, dokładność i szybkość. Polecając nasze usługi mamy nadzieje, że proponowane przez nas innowacyjne metody pracy pozwolą Państwu osiągnąć zamierzony cel i usprawnić zaplanowany proces technologiczny.

Trafny i szybki dobór środków i metod oraz wyeliminowanie ciężkiego sprzętu znacząco wpływa na obniżenie kosztów usługi w porównaniu do tradycyjnych metod z użyciem: dźwigów, podnośników koszowych, rusztowań, wind itp. Także błyskawiczny czas realizacji oraz dokładność realizowanych zadań wpływa korzystnie na Państwa bilans ekonomiczny.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas wykonywania prac, używamy jedynie sprzętu atestowanego zgodnego z Międzynarodową Federację Związków Alpinistycznych UIAA (Union Internationale des Associations d'Alpinisme) oraz certyfikatem CE.

Ponadto każdy z pracowników jest przeszkolony i zobowiązany do restrykcyjnego przestrzegania przepisów BHP odnoszących się do prac wysokościowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone www.alpinizmprzemyslowy.net | Projekt 8PIĘTRO